Firmast

Firma Osaühing FerCon reg.nr.14589775

Pakub mustast terasest metallkonstruktsioonide valmistamist ja montaaži lao-, tootmis-, büroo ja elamuhoonete jaoks. Meie missioon on pakkuda kliendile vajalikke teraskonstruktsioone ja metallprofiile konkurentsivõimelise hinnaga kokkulepitud tähtajal ja kohas.

Meie peamiseks tooteks on ehituslikud terasest sõrestikkonstruktsioonid. Sinna kuuluvad nii fermid ja teised kandekonstruktsioonid kui ka betooni valatavad armatuurvõrgud ja -rangid. Suurimad üksikdetailid, mida saame tootmishoonest välja anda võivad ulatuda 24m pikkuseni. Pealelaadimiskraanade tõstevõime on 5t. Hinnanguline ehituskontrukruktsioonide tootmisvõimsus on 100t kuus.

Seadmeparki kuuluvad erinevad profiilterase lõikuspingid, millest suurim saab hakkama kuni Ø 400mm materjaliga. Lehetöötluses kasutame peamiselt plasma- ja gaasilõikust. Lisaks on igapäevases kasutuses puur- ja treipingid ning loomulikult keevitusmasinad. Kõik materjalid puhastame vastavalt nõudmistele haaveldusautomaadis või -kambris. Korrosioonikaitse ja viimistlusena pakume värvkatteid ja kuumtsinki. Oma tootmises järgime ISO 3834 (keevituse kvaliteedinõuded) ja ISO 1090 (teraskonstruktsioonide valmistamine) standardit. Meie keevitajad on atesteeritud ISO 287 standardi järgi.